O nás


Velkoobchod Jaromír Kozáček byl založen v březnu 1994. Jsme rodinná firma, která do dnešní doby podniká jako fyzická osoba. Našimi zákazníky jsou především maloobchodní prodejny, výrobní a obchodní společnosti, státní ústavy a podniky, živnostníci a v neposlední řadě také koncoví spotřebitelé. Celkem obsluhujeme okolo 1000 pravidelně se vracejících zákazníků. S naprostou většinou z nich spolupracujeme k oboustranné spokojenosti od samého začátku podnikání.

Od roku 2003 sídlí náš sklad společně s vedením firmy ve vlastních skladových prostorách v Kroměříži, s krytou a vytápěnou skladovou plochou okolo 2000 m2 téměř v centru města.

Od roku 2014 provozujeme také internetový obchod www.kozacek.cz, který slouží jak pro velkoobchodní, tak i maloobchodní koncové zákazníky. Současně zásobujeme několik internetových obchodů, které nabízí náš kompletní sortiment.

Na konci roku 2016 čítal náš sklad přes 10000 druhů položek.

Dodáváme zboží českých výrobců a importérů, současně si importujeme zboží ze zahraničí.

Plníme náš cíl, uspokojit každého zákazníka s osobním přístupem a za nejnižší ceny na trhu. To se nám již počátku úspěšně daří plnit.

Nakoupit u nás můžete telefonicky, na internetovém obchodě nebo osobně v prodejním skladu v Kroměříži, kde budete obslouženi skladnicemi.

Přejeme Vám úspěšný den.

Velkoobchod Jaromír Kozáček


Nahoru